شرکت فارود صنعت شما را به خرید بهترین تجهیزات پرورش ماهی و میگو دعوت می نماید.

مرکز توزیع غذاده اتوماتیک پرتابی

آنچه در این مقاله میخوانید...

راهنمای انتخاب غذاده اتوماتیک پرتابیفروشنده غذاده اتوماتیک پرتابی

غذاده اتوماتیک پرتابی وسیله ای است که وظیفه تغذیه ماهیان ما را بر عهده دارد. برای این کار به برنامه نویسی خود متوسل می شود، که قبلاً طراحی کرده ایم. با این کار می توانید غذا را در یک زمان مشخص با یک قسمت مشخص تحویل دهید. به این ترتیب ماهی های ما دائماً تغذیه خواهند شد بدون اینکه نگران این موضوع باشیم. مرکز توزیع غذاده اتوماتیک پرتابی ما این محصول را به صورت آنلاین عرضه می نماید.

مرکز توزیع غذاده اتوماتیک پرتابی

راهنمای انتخاب غذاده اتوماتیک پرتابی

راهنمای انتخاب غذاده اتوماتیک پرتابی در هنگام انتخاب غذاده اتوماتیک پرتابی باید در نظر داشت که انواع توزیع کننده های مختلفی وجود دارد که توانایی تهیه غذا را هر 12 یا 24 ساعت دارد. همچنین، برخی از آنها کار می کنند که به جریان متصل هستند، در حالی که دیگران فقط باید از باتری استفاده کنند.

استفاده از این موارد آسان است. ابتدا باید غذایی را انتخاب کنید که بتواند بدون گرفتگی توسط دستگاه توزیع شود، سپس می توانید ظرف تغذیه را پر کنید و مقدار مورد نظر خود را تنظیم کنید. بسته به نوع ماهی که دارید می توانید مدت زمان و بخشی را که باید توزیع شود برنامه ریزی کنید.
این به این دلیل است که گونه هایی وجود دارند که فقط یک بار در روز غذا می خورند، در حالی که دیگران به رژیم منظم تری احتیاج دارند. بعد از اینکه دستگاه را برنامه ریزی کردید، با اطمینان از غذای حیوانات خانگی شما شروع به کار می کند.

مزایای داشتن فیدر ماهی اتوماتیک داشتن این دستگاه مزایای زیادی دارد. با واگذاری وظیفه تغذیه ماهیان با این دستگاه، یکی از مهمترین آنها آزادی زمانی است که به شما ارائه می دهد. اگر چه کسانی هستند که ترجیح می دهند یک فیدر ماهی اتوماتیک خانگی بسازند، اما مدل های دیجیتال مزایای بیشتری دارند.

هنگامی که یک آکواریوم توزیع غذایی کافی نداشته باشد، که منجر به تغذیه بیش از حد شود، ماهی می تواند آسیب جدی ببیند. این امر به دلیل پرخوری بیش از حد حیوانات است که علاوه بر ایجاد شیوع نامطلوب جلبک ها، مشکلات سلامتی را در آنها ایجاد می کند. فیدرهای ماهی خودکار بخش های غذایی کافی را تضمین می کنند و امکان تغذیه دقیق تر را می دهند. به این ترتیب می توان زمان های مشخص وعده غذایی را فقط با دوزهای مناسب ایجاد کرد.

فروشنده غذاده اتوماتیک پرتابی

فروشنده غذاده اتوماتیک پرتابی مجموعه ما فروشنده غذاده اتوماتیک پرتابی می باشد. هنگام استفاده از سایر روش های تغذیه، طبیعی است که بعضی از غذاهای عرضه شده در انتهای آکواریوم قرار بگیرند. این نتیجه دادن غذای بیشتر از ماهی است. این آوارها می توانند با گذشت زمان مخزن ماهی را کثیف کنند و کار ما را در آنها افزایش دهند.
بعلاوه، این مسئله می تواند برای ماهیانی که فقط در سطح زمین غذا می خورند نیز دردسر ساز شود. به همین دلیل، فیدرهای ماهی اتوماتیک وظیفه اجتناب از این شرایط و در نتیجه ایجاد یک سیستم تغذیه کارآمد و تمیز را دارند.

سامان اسفندیار

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

کارشناس فروش: سامان اسفندیار

راه های ارتباطی:

phone icon شماره تماس: 09119112801

whatsApp icon پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

email icon ایمیل: Faroodsanat@yahoo.com

شرکت فارود صنعت شما را به خرید بهترین تجهیزات پرورش ماهی و میگو دعوت می نماید.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Call Now Buttonتماس بگیرید