Warning: DOMDocument::loadHTML(): Unexpected end tag : p in Entity, line: 20 in /home3/wogchnhu/public_html/wp-content/themes/aradrolling/functions.php on line 985
قیمت فروش دستگاه هواده سوپر اسپلش در کشور - فارود صنعت

قیمت فروش دستگاه هواده سوپر اسپلش در کشور

دستگاه هواده سوپر اسپلش چه مزیتی نسبت به دستگاه های مشابه دارد؟

دستگاه هواده سوپر اسپلش به دلیل طراحی خاص و کارآمدی که دارد آب را از عمق 3 متری استخر پمپاژ میکند و موجب تخلیه گازهای مضر داخل آب می شود.
پمپ هواده سوپر اسپلش وسیله مناسبی برای خنک کردن و متعادل کردن دمای آب استخر در فصل گرما میباشد. چون از عمق آب استخر را فواره میکند آب خنک لایه های زیرین را با لایه سطح مخلوط میکند و دمای آب استخر را به تعادل می رساند.

دستگاه هواده سوپر اسپلش

هوادهی در استخرهای پرورش آبزیان چیست و چه مقدار تاثیر گذار است؟

هوادهی در استخرهای پرورش ماهی یک روش مکانیکی برای حل کردن هوا در آب جهت اکسیژن رسانی به آبزی بشمار می رود.
این امر مهم با افزایش سطح تماس بین آب و هوا بدست می آید. در طبیعت با عملکرد باد و امواج در آبهای ساکن پشت سدها، دریاچه ها، دریاها و اقیانوس ها رخ می دهد. همینطور به وسیله ی حرکت جریان آب و سرعت و ریزش آب در چشمه ها و رودخانه ها و کانال های با شیب مناسب، عمل هوادهی انجام میگیرد .
افزایش سطح تماس ببن آب و هوا باعث حل شدن مقادیر بسیاری از هوا در داخل آب می شود و از طرف دیگر به انتقال گازهای مضر از آب به داخل هوا کمک می کند.

تفاوت هواده سوپر اسپلش با دستگاه هواده اسپلش چیست؟

فرق دستگاه هواده سوپر اسپلش با هواده اسپلش معمولی در این است که ميتواند گازهای مضر و پساب ها را حتی از عمق چهار متری استخرها تخليه کند. سوپ اسپلش اكسيژن رسانی را تا عميق ترين قسمتهای استخر در حدود 3 برابر بيشتر از دستگاه های موجود در بازار انجام می دهد.
این کار علاوه بر همسان سازی دمای آب به واسطه ی مكش از عمق و شكستن لايه های حرارتی به خصوص در فصول گرم باعث كاهش بيماری و افزايش تراكم توليد در واحد سطح و سودآوری بيشتر در مزارع میشود.

دستگاه هواده سوپر اسپلش
دستگاه هواده سوپر اسپلش

 

دستگاه هواده اسپلش
دستگاه هواده اسپلش

قیمت انواع دستگاه های پرورش ماهی و میگو در بازار

انواع دستگاه های هواده پرورش ماهی در بازار تهران و دیگر شهرها با قیمتهای متفاوتی عرضه میشوند یکی از دلایل اختلاف قیمت این محصول در بازار کشور تفاوت در کیفیت آن است.
قیمت عمده دستگاه هواده سوپر اسپلش و دستگاه های هواده مشابه قابل عرضه در این سایت، نسبت به شرکتهای ارائه دهنده این نوع محصولات بسیار مناسب تر و ارزانترمی باشد. دلیل این اختلاف قیمت بخاطر تولیدات صفر تا صد تجهیزات پرورش ماهی در این مجموعه میباشد.
پرورش دهندگان عزیز جهت مشاوره و استعلام قیمت محصولات با کارشناسان ما در تماس باشند.
منبع: www.abziparvar.ir

تماس با ما