Warning: DOMDocument::loadHTML(): Unexpected end tag : p in Entity, line: 25 in /home3/wogchnhu/public_html/wp-content/themes/aradrolling/functions.php on line 985
قیمت خرید انواع درام فیلتر پرورش ماهی - فارود صنعت

قیمت خرید انواع درام فیلتر پرورش ماهی

قیمت خرید دستگاه درام فیلتر پرورش ماهی در بازار چقدر است؟

قیمت خرید دستگاه درام فیلتر با توجه به کیفیت محصول و همچنین ظرفیت دستگاه متغیر می باشد. با توجه به افزایش ظرفیت دستگاه، قیمت آن نیز نیشتر میشود. یکی از مهمترین عوامل در پرورش آبزیان داشتن آب کافی و مناسب میباشد. مزارع زیادی در مناطق مختلف کشور وجود دارد که با مشکل کم آبی مواجه هستند و این امر مشکلات زیادی را برای پرورش دهندگان ماهی بوجود می آورد.
برای حل این معضل میتوانیم از دستگاههایی که در پرورش کمک میکنند استفاده کنیم. درام فیلتر یکی از دستگاه هایی میباشد که با این هدف درحال تولید است. هدف اصلی استفاده از درام فیلتر در مزارع پرورش ماهی استفاده مجدد از آب استخر و صرفه جویی در هزینه تولید میباشد.
درام فیلتر رسوبات و دفعیات داخل آب را گرفته و آب را بصورت سالم و تمیز برای استفاده مجدد وارد استخر های پرورش ماهی میکند. با این کار میشود میزان تراکم پرورش را بالا برد و سود پرورش در یک دوره را به میزان قابل توجهی افزایش داد.
فروش درام فیلتر با برندهای مختلف در بازار انجام میشود.

دستگاه درام فیلتر

تجهیزات قابل عرضه به بازار داخل و خارج کشور از طریق سایت آبزی پرور به شرح زیر می باشد.

 1. دستگاه درام فیلتر
 2. دستگاه هواده اسپلش
 3. دستگاه هواده سوپر اسپلش
 4. دستگاه هواده ایرجت
 5. دستگاه هواده فورس
 6. دستگاه هواده سوپر فورس
 7. دستگاه هواده پدل ویل
 8. دستگاه هواده ونچوری
 9. جاروی استخری
 10. دستگاه غذاده اتوماتیک
 11. قفس پرورش ماهی
 12. استخر پیش ساخته پرورش ماهی

  فروش عمده تجهیزات پرورش ماهی با بالاترین کیفیت و با قیمت کارخانه عرضه میشود.
  جهت استعلام قیمت و خرید مستقیم و بدون واسطه از کارخانه، میتوانید با کارشناسان ما تماس بگیرید و محصول مورد نظر خود را سفارش دهید.

منبع: www.abziparvar.ir

تماس با ما