دستگاه درام فیلتر

ساده ترین فیلترهای مکانیکی توری های مختلفی هستند که مانع ازعبور ذرات معلق آب می شوند. اما مشکل این توری ها مسدود شدن یا کیپ شدن آنها می باشد. بنابراین آنها کمتر مورد استفاده قرار می گیرند مگر اینکه به طور مداوم به صورت معکوس شستشو شوند. راه دیگر برای از بین بردن ذرات معلق رسوب این ذرات در مخازن مخصوص می باشد. در استخرهای مستطیلی رسوبگیر سرعت حرکت آب باید کمتر از ۳ سانتیمتر در ثانیه باشد زیرا در این سرعت ذرات معلق در پساب استخرهای پرورش ماهی رسوب می کنند.

جاروی استخری

جاروی استخر وسیله ای ضروری برای استخر می باشدهمانطور که جارو برقی در خانه یک وسیله ضروری و لازم است، جارو استخر نیز همان گونه است استخر های شنا قطعا برای پاکسازی نیاز به ابزار خاصی خواهند داشت. این ابزار میتوانند شامل:کلر،زاجکات کبود اسیدجارو و… در واقع استخر نیاز به شستشو و نظافت کامل دارد و کل پروسه شستشوی آن باید در مدت زمان کمی انجام شود..

استخر پیش ساخته

این نوع استخر پیش ساخته از جنس قایق‌های تفریحی کوچک است و دوام زیادی در برابر ناملایمات جوی دارد، لذا در ویلاها، خانه باغ‌ها، استخرهای ورزشی حرفه‌ای، پارک‌های آبی، خانه‌ها، زمین‌های کشاورزی و مزرعه‌های پرورش ماهی مورد استفاده قرار می‌گیرد.

لیست کامل قیمت محصولات

نام محصولتوضیحاتنوع بسته بندیوضعیتقیمت
دستگاه های هواده-سفارشیموجودتماس بگیرید
دستگاه درام فیلتر-سفارشیموجودتماس بگیرید
جاروی استخری-سفارشیموجودتماس بگیرید
استخرهای پیش ساخته-سفارشیموجودتماس بگیرید

درباره ما :

شرکت فارود صنعت یکی از شرکتهای فعال در زمینه تولید و فروش تجهیزات پرورش ماهی و میگو و همچنین تامین نهاده های پرورش ماهی در کشور میباشد. گروه تولیدی فارود صنعت با بهره گیری از علم روز تولید و فروش فعالیت خود را در ابتدا بصورت محدود آغاز نمود و در ادامه کار با بهره مندی از نیروهای متخصص و با تجربه توانست حوزه فعالیت خود را در کشور گسترش دهد.

کارشناس فروش شرکت فارود صنعت

سامان اسفندیار

Call Now Buttonتماس بگیرید